Omschrijving
Binnen de muren van het vier-sterren-plus Hotel Dux in het Midden-Limburgse Roermond wordt de Bistro met de daaraan verbonden unieke rooftop ter overname aangeboden. Deze bekende Bistro wordt sinds 2020 succesvol geëxploiteerd en werd onlangs weer beloond met een Bib Gourmand. Een klassieke bistro met een moderne twist: proeven en genieten van comfort food, de wijnkaart en je thuis voelen.
De volledig instapklare Bistro beschikt over 50 zitplaatsen. Daarnaast is er een sfeervolle meetingroom met 20 zitplaatsen. In deze rooftop op de 4e etage van het gebouw is een buitenkeuken ingericht. Deze ruimte is uitermate geschikt voor aangeklede borrels en feestjes tot 60 personen.
De unieke rooftop biedt een geweldig uitzicht over Roermond en de regio: aan de ene kant uitkijken over het herkenbare centrum van Roermond met de oude kerken en aan de andere kant op de wateren waar de Roer en de Maas elkaar ontmoeten. Daarnaast beschikt het bedrijf over een terras aan de Roerkade dat uitermate geschikt om te lunchen of te dineren.
De maandhuur is marktconform en vaste kosten worden gedeeld met Hotel Dux. De overnameprijs van de inventaris en goodwill wordt op aanvraag kenbaar gemaakt.
Bel Léon Keppels voor een bezichtiging van dit unieke object: 06-22565189
Kenmerken
-
Woonruimte Nee
-
Type Eten Drinken Overnachten
-
Zitplaatsen 70 / 25
-
Terras Ja
-
Oppervlakte 200 m²
-
Perceel n.v.t.
-
Ligging Stadscentrum
Details
-
Type horecazaak
- Restaurant
-
Inventaris ter overname: Ja
-
Goodwill ter overname: Ja
-
Handelsnaam ter overname: Ja