Omschrijving
Hotel de l'Empereur in Valkenburg, gelegen op een absolute top locatie in hartje centrum van Valkenburg, Na een GRONDIGE RENOVATIE van de 24 hotelkamers (nieuwe badkamers, plafonds, interieur en vloeren) zal de eigenaar het pand volgens de laatste milieu eisen inzake brandveiligheid opleveren.Horecaondernemers met restaurant en hotelervaring en eigen kapitaal wordt gevraagd om bij belangstelling direct te reageren.
Dit hotel is een van de meest bekende hotels in Valkenburg-centrum en ligt in DE toeristenstraat van Valkenburg. Het object beschikt over een gedeeltelijk ingericht restaurant en een ruim, sfeervol verwarmd terras (100 zitplaatsen) in de hoofdstraat van Valkenburg centrum. Ook is er een ruime afsluitbare parking voor hotelgasten aan de achterzijde van het hotel. Er rusten geen verplichtingen naar derden op deze exploitatie, dus vrij van brouwerij contract en ook geen overname van arbeids overeenkomsten.
De zeer interessante ligging van het hotel restaurant met (het grootste) terras van deze horecastraat maakt deze locatie geschikt voor de meest uiteenlopende concepten.
Bel gerust voor een vrijblijvende afspraak of bezichtiging!
Kenmerken
-
Woonruimte Nee
-
Type Eten Drinken Overnachten
-
Zitplaatsen 100 / 160
-
Terras Ja
-
Oppervlakte 1600 m²
-
Perceel n.v.t.
-
Ligging Stadscentrum
Details
-
Type horecazaak
-
Inventaris ter overname: Ja
-
Goodwill ter overname: Ja
-
Vraagprijs onroerend goed: € 2.950.000
-
Handelsnaam ter overname: Ja